Taustapilt

Uudised

Meil toimub 10.04.2020

Web Expert jätkab kriisiajal tööd kodukontoris

Nagu suurem osa maailmast, oleme ka meie kolinud pandeemia tõttu oma igapäevatöö kodukontoritesse. Sellest hoolimata hoiame produktiivsust ning teenuse kvaliteeti ja aktiivne koostöö klientidega jätkub. Õnneks on valdkonna eripärana kõigil ülesandeid võimalik täita kaugtöö vormis, tehnoloogia pole meile võõras ning isegi paratamatult tekkinud kasvuraskused said kiirelt ületatud.

Kuidas me siis oma töökultuuri hoiame?

Alustame päeva virtuaalse kick-off koosolekuga täpselt kell 9.00. Kiire ja aktiivne arutelu projektide hetkeseisust ja võludest-valudest annab hea tõuke päevaks ja äratab vaat et pareminigi kui hommikukohv.

Jätkuvad virtuaalsed stand-upid klientidega. Kliendi rahulolu ja õigeaegne tööde esitamine on alati olnud meie prioriteet ning vahetu tagasiside videosilla vahendusel aitab ka kriisiajal seda eesmärki täita.

Kriisiajal on tiimiga liitunud ka uued arendajad ja isegi praktikandid. Eelnev päevakavade planeerimine ja konkreetsete ülesannete paikapanek tagas peaaegu sujuva sisseelamise. Seega - tere tulemast tiimi, uued kolleegid!

Kontori kohvinurgajutud? Kuigi suhtlust päriselus ekraan siiski ei asenda, on avatud vestluskanal mis-iganes-pähe-tuleb jutu jaoks. Uusimad Netflixi soovitused ja live-kontsertide info saab omavahel jagatud. Ilmselt on hetkel siiski põletavaim teema aktiivne liikumine, sest…

Et terves kehas oleks terve vaim, siis terve aprillikuu jooksul on meil käimas Suur Sammuvõistlus. Kõik töötajad on jaotatatud tiimidesse ning võistlus on tihe, sest iga samm loeb. Siit sünnivad veel isiklikud rekordid. Lihtsalt vihjeks, et 20 000 sammu päevas on mõnele inimesele saanud juba standardiks.

Seega hoiame distantsi, püsime kodus ja ei lase sealjuures alla töökvaliteeti! Jälgime pinevusega maailmasündmusi ja soovime omalt poolt teha kõik, et aidata kaasa viiruse taandumisele.

Kodukontor